0

Zobaczyć Xaviego w koszulce innego klubu to tak samo jakby zobaczyć malucha w Berlinie lub innej europejskiej stolicy, niby realne ale do nie wyobrażenia.

0

Ronaldinho gra w Meksyku w Querétaro

2

Bye Bartomeu Bye Bye Bartomeu !!

5

Mega Fail .......

1

A o to dekada Realu Madryt:



Superpuchar Europy: 1 (2014)

Liga Mistrzów: 1 (2014)

Liga Hiszpańska: 6 (2005; 2006; 2009; 2010; 2011; 2013)

Puchar Króla: 1 (2013)

Superpuchar Hiszpanii: 2 (2008, 2012)

KMŚ: 1 (2014)



Czyli mają 12 tytułów w ciągu 10 lat, jest to o prawie połowę mniej niż ma FC Barcelona.

1

A ja sobie po tym meczu uświadomiłem, że emocjii nie da się opanować. Po każdym golu popadałem w taką euforie. No ale cóż 4 lata ...

3

Czy tylko dla mnie doliczony czas gry, był "dłuższy" niż cały mecz ?

1

A i pokonaliśmy również mistrza świata ...

1

No to teraz Bayern musi tylko 5 bramek strzelić :)

0

3-0, nie mam pytań. Guardiola to wybitny trener który nam wiele dał (wiele to mało powiedziane), ale w końcu jestem kibicem Barcy i mam szacunek do Guardioli ale jak trenuje przeciwną drużyne która jest w dodatku naszym rywalem w 1/2 LM to nie będę się modlił o to, żeby Barca przypadkiem Bayernu nie skrzywdziła.



Pozdrawiam.

2

W całym tym meczu Barca-Bayern, szkoda mi Pepa że będzie musiał pogodzić się z tym, że nie zagra w Berlinie.

0

Dla Guardiolii to będzie lekcja futbolu ...

8

Neymar będzie się chciał jutro zrewanżować Neurowi za pewien mecz w MŚ, Messi również. Barca musi pokazać wreszcie, że liczy się w europie, jednym słowem trzeba ograć Bayern do zera.

0

Toż on jest dobrym bokserem:

0

Spokojnie jeśli Juve ugra dobry wynik na SB ...

0

A i jeszcze Liverpool który nas ograł w 1/8 też nie wygrał LM ale był finalistą. Zasada pewnie obowiązuje wtedy jak Barca już dojdzie do 1/2.

1

Widzę, że niektórzy ludzie lubią statystyki więc ja też dam wam fajną statystykę. Jeśli większość ludzi uważa, że Real wygra z Juve, to ja dodam, że Real od ponad 50 lat nie ograł Juve które grało u siebie.

0

Remis 0-0 biorę w ciemno. Nie ma co się frustrować jak Barcelona zremisuje dzisiaj z PSG, najważniejszy jest awans.

0

Atletico 4-1 Real
Porto 2:2 Bayern
Juve 3:2 Monaco
Barcelona 4:2 PSG

0

Tak, rozumiem, że dyskusja toczy się na temat CR 7, ale ja tylko daje przykład, że nie tylko Ronaldo potrafi przesadzić ze swoim zachowaniem. Ukazuje tylko to, że takie zachowania występowały także u naszych kopaczy.

A i dodam tutaj, że w żaden sposób nie bronię tutaj CR 7. Nawet już są nieprzyjemności z powodu jego symulowania (sędziowie nie są aż tacy głupi i wiedzą, że zawodnik który symuluje regularnie to w końcu dojdzie do wniosku, że nie można mu ufać. Oczywiście będzie to się pewnie odbijało na poprawnie wywalczonych przez niego karnych lub wolnych.)

1

To był człowiek który potrafił dodać sił i ambicji naszemu zespołowi siedząc na ławce rezerwowych. To jest coś więcej niż legenda ...

4

Ronaldo chociaż nigdy nie kopnął piłką prosto w kibiców Barcelony, tak jak to zrobił Messi tylko, że w stronę kibiców z Madrytu na SB. Może i jest nurkiem, delfinem czy pływakiem ale nasi piłkarze też odstawiają teatrzyk (nie mam na myśli wszystkich naszych piłkarzy ale nielicznych) i też się pokażą jakimś chamskim zachowaniem (przykład: Dani Alves podczas finału CDR gdy Marcelo pomagał mu wstać).

1

Ja sobie mierzyłem ciśnienie i mam 160/90 + arytmie xD Ehh te Gran Derbi ...

0

http://premium.futbolhd.tv/streamHD1.php polecam tutaj nic nie tnie + jak wyślesz smsa za 6.15 masz hd.

0

Nie musimy oddawać, lepiej poprostu wygrać LM.

0

Stwierdzenie "Oliviera Kahna z 2001 roku" jest tutaj na miejscu, ponieważ nie da się go odzyskać i mieć go w formie, tak jak nie można wyciągnąć curtua od Chelsea.

1

Co i tak nie usprawiedliwia 5 karnych które Chelsea się należały.

0

Tak, odrazu Neura albo Oliviera Kahna z 2001 roku.

7

"Ulubiony zawodnik : Xavi" przypadek ? Nie sądze ... xD

1

Iniesta i karne ... hmm... mówisz o meczu Chelsea - Barcelona z 2009 roku ? Nie wstydźmy się przyznać, że tak naprawdę sędzia nam pomógł dostać się do finału LM 2009.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?